Už 20 rokov plníme vaše sny!

slovak l english l deutsch l french l czech

DREVODOM RAJEC, s.r.o.

drevodom01DREVODOM RAJEC, s.r.o je súkromná drevospracujúca spoločnosť založená v roku 1992. Sídli vo vrchovatej oblasti severného Slovenska, v meste Rajec, neďaleko Žiliny. Naša spoločnost má s tažbou dreva a s jeho spracovaním dlhoročné skúsenosti, ktoré zhodnocuje jedinečnou technológiou výroby kanadských zrubových stavieb. Know-how sme získali priamo z Kanady a ako prví v strednej Európe ho od roku 1995 prispôsobujeme našim podmienkam a stavebným normám. Naše stavby predstavujú unikátne architektonické diela, ktoré v plnej miere odzrkadľujú predstavy a požiadavky našich zákazníkov.

drevodom02Naša opracovanie dreva je čisté a precízne a jeho úroveň je porovnateľná s kvalitou, ktorú dosahujú aj prestížne kanadské firmy zaoberajúce sa výstavbou zrubových domov.
Kapacita výroby nám umožňuje postaviť cca 100 domov ročne. Naše stavby sa realizujú najviac na Slovensku a v Českej republike, ale viacero stavieb už bolo exportovaných i do zahraničia (Francúzsko, Chorvátsko, Taliansko). Z celkového množstva stavieb sa realizuje približne 60% na Slovensku, 20% v Českej republike a 20% v ostatných krajinách EÚ.

Okrem celoročne obývateľných domov z guľatinového masívu sa venujeme tiež výrobe sušeného stavebného reziva a obkladového materiálu. Takým spôsobom zabezpečujeme maximálne zhodnotenie drevnej hmoty vo výrobe s uzavretým cyklom.

drevodom03drevodom04Active ImageActive Image

Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>

Virtuálna prehliadka

virtualna-prehliadka-zrubov-left

Katalóg zrubov

Katalóg zrubov Drevodom Rajec

Naše zruby:

galeria-zruby-devodom001.jpg galeria-zruby-devodom0010.jpg galeria-zruby-devodom0012.jpg galeria-zruby-devodom00134.jpg galeria-zruby-devodom0017.jpg galeria-zruby-devodom002.jpg galeria-zruby-devodom0020.jpg galeria-zruby-devodom004.jpg galeria-zruby-devodom005.jpg galeria-zruby-devodom006.jpg galeria-zruby-devodom007.jpg galeria-zruby-devodom008.jpg

Go to top

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby