Už 20 rokov plníme vaše sny!

slovak l english l deutsch l french l czech

December 2021

V krásnom, praktickom a útulnom vysnivanom zrube od Zruby Rajec bývame už 2.rok a sme nesmierne spokojní! 

Zrub nie je bežna stavba a trvalo nám rok, pokial sme si prešli vsetky možnosti na SK, vsetky referencie firiem a rozhodli sa komu zverime stavbu vysnivaneho domu.

S p. Brončekom sme sa prvy krat stretli a dohodli presne v deň mojich narodenin, a hneď som vedela, že sme sa rozhodli spravne.

Rozhodli sme sa stavať s p. Brončekom a jeho timom Zruby Rajec na základe jeho ľudského no zároveň profesionálneho prístupu, príjemnej komunikácie a transparentnosti a jednoznačnosti pri vysvetľovaní čo bude ako prebiehať. 

Osobný Prístup, promptná komunikácia, profesionalita, a dodržanie všetkých termínov boli vždy zarukou úspešneho konca každej etapy našej zrubovej stavby.

Ak by sme mali ešte niekedy stavať ďalši zrub tak opäť jedine s p. Brončekom a jeho tímom Zruby Rajec!

Veľmi pekne ďakujeme.

Jana a Števo Lackovci

DSC06996 kópia

Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>

Virtuálna prehliadka

virtualna-prehliadka-zrubov-left

Katalóg zrubov

Katalóg zrubov Drevodom Rajec

Naše zruby:

galeria-zruby-devodom001.jpg galeria-zruby-devodom0010.jpg galeria-zruby-devodom0012.jpg galeria-zruby-devodom00134.jpg galeria-zruby-devodom0017.jpg galeria-zruby-devodom002.jpg galeria-zruby-devodom0020.jpg galeria-zruby-devodom004.jpg galeria-zruby-devodom005.jpg galeria-zruby-devodom006.jpg galeria-zruby-devodom007.jpg galeria-zruby-devodom008.jpg

Go to top

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby