Už 20 rokov plníme vaše sny!

slovak l english l deutsch l french l czech

Cenník

Presná cena sa vypočíta individuálne na základe cenovej kalkulácie a závisí od veľkosti zrubového domu, zložitosti stavby a typu použitých materiálov.
Obvodové nosné steny a stropná doska sú z masívnej lúpanej smrekovej guľatiny. Deliace vnútorné priečky sa štandardne realizujú tzv. sendvičovou konštrukciou s povrchovou úpravou: najčastejšie je to drevený obklad, prípadne omietka alebo keramický obklad (v kúpeľniach). Na prízemí môžu byť priečky aj murované. Všetky drevené časti sú ošetrené ekologickými ochrannými povrchovými nátermi.

Skeletová konštrukcia je základná celodrevená nosná časť stavby, na ktorej statickú únosnosť poskytujeme záruku 30 rokov. Za hrubú stavbu sa považuje dokončená drevostavba bez inštalácii a základov.

Cena zrubového domu závisí od zvoleného štandardu vyhotovenia (typu použitých materiálov) - od jednoduchého až po vyšší štandard. Vo vyššom štandarde sú okná celodrevené, krytina keramická alebo betónová. Jednoduchý štandard môže zahŕňať napr. plechovú krytinu a plastové okná s imitáciou dreva. Presnú cenu konkrétnej stavby je možné stanoviť na základe cenovej kalkulácie podľa projektovej dokumentácie a v závislosti od zvolených materiálov pre dokončovacie práce.

Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>

Virtuálna prehliadka

virtualna-prehliadka-zrubov-left

Katalóg zrubov

Katalóg zrubov Drevodom Rajec

Naše zruby:

galeria-zruby-devodom001.jpg galeria-zruby-devodom0010.jpg galeria-zruby-devodom0012.jpg galeria-zruby-devodom00134.jpg galeria-zruby-devodom0017.jpg galeria-zruby-devodom002.jpg galeria-zruby-devodom0020.jpg galeria-zruby-devodom004.jpg galeria-zruby-devodom005.jpg galeria-zruby-devodom006.jpg galeria-zruby-devodom007.jpg galeria-zruby-devodom008.jpg

Go to top

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby