Novinky

Opäť sme vyhrali! Náš zrub znova zabodoval v súťaži českého magazínu Dřevo&stavby a to nielen v kategórii masívne drevostavby ale zároveň sa stal absolútnym víťazom celej ankety.

Naše Áčka sa od ich uvedenia na trh tešia veľkej popularite. Najväčšie trojposchodové Áčko na Táloch bolo jedným z prvých.

Odteraz ponúkame kvalitnú perodrážku z pravého sibírskeho cédra rozmeru 18 x 185mm (plus perko) v dĺžkach od 2 do 6 metrov alebo 18 x 135mm (plus perko) v dĺžkach od 2 do 4 metrov.

V roku 2022 oslavuje naša firma už 30 rokov na trhu!
Pozrite si naše staršie referencie.

Po veľkom ohlase Figara sme sa rozhodli pripraviť aj menší variant. Aj 82m² a dve spálne však určite potešia väčšinu chatárov alebo menšie rodiny.

Po našom úspešnom developerskom projekte Mararesort vám prinášame ďalší veľmi perspektívny projekt. Unikátne Bývanie nad kaštieľom v Dolnom Kubíne prináša najkrajšie pozemky na Orave už od 80€/m².

V štiavnických vrchoch sme postavili ďalší luxusný chalet. Na jeho výrobu sme opäť použili kvalitný a osvedčený lepený sibírsky céder.

Ponúkame vám nevšedné stoly z koreňov slovenských stromov, so živicou alebo inými prírodnými prvkami. Každý z nich je ručne opracovaný unikát s vlastným rodokmeňom.

V našom rodnom Rajci sme pred mnohými rokmi podarovali deťom v materskej škôlke na ulici Obrancov mieru domček Maťka a Kubka.

Štýlový zrub s bohatým presklením a terasou, ktorú je vhodné orientovať na juh.

Náš zrub na Šumave získal na webe DREVO&stavby.cz absolútne najvyšší počet hlasov vo finálovom kole hlasovania o titul Drevostavba roka časopisov DREVO&stavby a Sruby&roubenky za rok 2020!

Novinka v našej ponuke - drevodomy z lepených hranolov zo sibírskeho cédra.

Predstavujeme luxusný trojpodlažný dom Áčko, vhodný pre najnáročnejších rekreantov. Zrub typu "post&beam" s moderným dizajnom má úžitkovú plochu 122 m2. Jeho menšieho brata za veľmi lákavú cenu pre vás pripravujeme a v ponuke bude už čoskoro!

Ponúkame možnosť realizácie luxusných moderných zrubových domov z guľatiny s priemerom až 500-600 mm. Pozrite si fotografie z vybraných realizácií. Bližšie informácie a cenové ponuky Vám radi poskytneme na uvedených kontaktoch.

Vďaka podpore našich fanúšikov sme získali ocenenie Dřevostavba roku 2014. Ešte raz patrí všetkým veľké ĎAKUJEME! Ocenenia sa budú odovzdávať na veľtrhu Dřevostavby 2015, ktorá sa uskutoční v dňoch 11.-14.2.2015 na výstavisku v Prahe - Holešoviciach.

Rozširujeme ponuku našich domov o klasické slovenské drevenice. Ponúkame vlastnú projekciu, výborné ceny a profesionálne vyhotovenie. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na uvedených kontaktoch.

Spoločnosť Zruby Rajec vám ponúka možnosť dodávky zrubu z originál kanadského cédra. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

V 8. dieli (20.4.2014) známeho programu Nové bývanie ste mali možnosť vidieť aj zrub postavený našou spoločnosťou. Pokiaľ ste tento diel premeškali, pozrite si náš exkluzívny zrub na tomto odkaze. Prekliknite si na čas 39:47, ak chcete vidieť iba náš zrub.

Naša spoločnosť Zruby Rajec používa technológiu výroby prepracovanú do detailov. Prísne kontrolujeme výrobný proces od výberu drevnej hmoty, cez jednotlivé výrobné kroky až po dokončenie stavby.

Mali sme česť privítať Vás na niekoľkých výstavách. Pozrite si kde sme vystavovali

Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>