Novinky

hladame tesarov

Zruby Rajec rozširujú výrobné kapacity a šikovným tesárom ponúkajú plat 2 až 3-tisíc eur.

Ak ťa baví práca s drevom a chceš sa pridať k najlepším zrubárom na Slovensku, napíš nám.

Zaškolíme aj nevyučených, prax výhodou.

 

acko zrub stavba 005

Opäť sme vyhrali! Náš zrub znova zabodoval v súťaži českého magazínu Dřevo&stavby a to nielen v kategórii masívne drevostavby ale zároveň sa stal absolútnym víťazom celej ankety.

sibirska perodrazka 001

Odteraz ponúkame kvalitnú perodrážku z pravého sibírskeho cédra rozmeru 18 x 185mm (plus perko) v dĺžkach od 2 do 6 metrov alebo 18 x 135mm (plus perko) v dĺžkach od 2 do 4 metrov.

acko zrub stavba 005

Naše Áčka sa od ich uvedenia na trh tešia veľkej popularite. Najväčšie trojposchodové Áčko na Táloch bolo jedným z prvých.

zruby rajec 30 rokov

V roku 2022 oslavuje naša firma už 30 rokov na trhu!
Pozrite si naše staršie referencie.

zrub figaro mini 001

Po veľkom ohlase Figara sme sa rozhodli pripraviť aj menší variant. Aj 82m² a dve spálne však určite potešia väčšinu chatárov alebo menšie rodiny.

drevodomy byvanie kastiel 003

Po našom úspešnom developerskom projekte Mararesort vám prinášame ďalší veľmi perspektívny projekt. Unikátne Bývanie nad kaštieľom v Dolnom Kubíne prináša najkrajšie pozemky na Orave už od 80€/m².

chalet sibirsky ceder 001

V štiavnických vrchoch sme postavili ďalší luxusný chalet. Na jeho výrobu sme opäť použili kvalitný a osvedčený lepený sibírsky céder.

konferencny stolik drevovyroba kveton

Ponúkame vám nevšedné stoly z koreňov slovenských stromov, so živicou alebo inými prírodnými prvkami. Každý z nich je ručne opracovaný unikát s vlastným rodokmeňom.

domceky materska skola 002

V našom rodnom Rajci sme pred mnohými rokmi podarovali deťom v materskej škôlke na ulici Obrancov mieru domček Maťka a Kubka.

zrub figaro 001

Štýlový zrub s bohatým presklením a terasou, ktorú je vhodné orientovať na juh.

drevostavby roku 001

Náš zrub na Šumave získal na webe DREVO&stavby.cz absolútne najvyšší počet hlasov vo finálovom kole hlasovania o titul Drevostavba roka časopisov DREVO&stavby a Sruby&roubenky za rok 2020!

drevodomy lepene hranoly

Novinka v našej ponuke - drevodomy z lepených hranolov zo sibírskeho cédra.

acko zruby

Predstavujeme luxusný trojpodlažný dom Áčko, vhodný pre najnáročnejších rekreantov. Zrub typu "post&beam" s moderným dizajnom má úžitkovú plochu 122 m2. Jeho menšieho brata za veľmi lákavú cenu pre vás pripravujeme a v ponuke bude už čoskoro!

luxusny drevodom rajec 05

Ponúkame možnosť realizácie luxusných moderných zrubových domov z guľatiny s priemerom až 500-600 mm. Pozrite si fotografie z vybraných realizácií. Bližšie informácie a cenové ponuky Vám radi poskytneme na uvedených kontaktoch.

drevostavba 2014

Vďaka podpore našich fanúšikov sme získali ocenenie Dřevostavba roku 2014. Ešte raz patrí všetkým veľké ĎAKUJEME! Ocenenia sa budú odovzdávať na veľtrhu Dřevostavby 2015, ktorá sa uskutoční v dňoch 11.-14.2.2015 na výstavisku v Prahe - Holešoviciach.

zrub slovenske drevenice

Rozširujeme ponuku našich domov o klasické slovenské drevenice. Ponúkame vlastnú projekciu, výborné ceny a profesionálne vyhotovenie. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na uvedených kontaktoch.

ceder

Spoločnosť Zruby Rajec vám ponúka možnosť dodávky zrubu z originál kanadského cédra. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

nove byvanie drevodom rajec

V 8. dieli (20.4.2014) známeho programu Nové bývanie ste mali možnosť vidieť aj zrub postavený našou spoločnosťou. Pokiaľ ste tento diel premeškali, pozrite si náš exkluzívny zrub na tomto odkaze. Prekliknite si na čas 39:47, ak chcete vidieť iba náš zrub.

technologia w zrub 1

Naša spoločnosť Zruby Rajec používa technológiu výroby prepracovanú do detailov. Prísne kontrolujeme výrobný proces od výberu drevnej hmoty, cez jednotlivé výrobné kroky až po dokončenie stavby.

kanadske zruby drevodom rajec

Mali sme česť privítať Vás na niekoľkých výstavách. Pozrite si kde sme vystavovali

Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>