technologia w zrub 1

Naša spoločnosť Zruby Rajec používa technológiu výroby prepracovanú do detailov. Prísne kontrolujeme výrobný proces od výberu drevnej hmoty, cez jednotlivé výrobné kroky až po dokončenie stavby.

Naša spoločnosť Zruby Rajec používa technológiu výroby prepracovanú do detailov. V komunikácii s medzinárodnou asociáciou ILBA a v súlade s normami na výrobu guľatiny prísne kontrolujeme výrobný proces od výberu drevnej hmoty, cez jednotlivé výrobné kroky až po dokončenie stavby so zameraním na tesnosť dosadacích plôch, tak aby výsledný efekt garantoval najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti stavby a minimalizoval sa únik tepla.

Týmto garantujeme najlepšiu kvalitu, naše stavby sa vyznačujú minimálnym zosychaním a zosadaním – až o polovicu menej ako stavby od iných výrobcov. Na výrobu používame najmä drevo zo zimnej ťažby, z nadmorskej výšky minimálne 600 m n.m, ktoré je veľmi husto rastené. Naše stavby sa vďaka technologickému postupu vyznačujú výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Nevznikajú netesnosti v rohových spojoch a drážkach. Nedochádza ku vzniku nadmerne hlbokých výsušných prasklín.

Prísnou viacúrovňovou kontrolou vylučujeme z použitia nevhodné kusy, krivé, zhnité a točité drevo, taktiež je vylučované drevo z kalamitných ťažieb. Vylučuje sa tým drevo napadnuté hmyzom alebo drevo s potrhanými vnútornými vláknami ako následok veternej kalamity.

technologia w zrub 1 technologia w zrub 2 technologia w zrub 3

Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>