drevostavby roku 001Náš zrub na Šumave získal na webe DREVO&stavby.cz absolútne najvyšší počet hlasov vo finálovom kole hlasovania o titul Drevostavba roka časopisov DREVO&stavby a Sruby&roubenky za rok 2020!

Naša stavba publikovaná vo vydaní Sruby&roubenky 4/2020 pod názvom „Ďalekohľad v základnej výbave“ sa stala víťazom nielen kategórie masívna drevostavba roku 2020, ale taktiež aj absolútnym víťazom celej ankety Drevostavba roku 2020 časopisov DREVO&stavby a zruby&rubinky za rok 2020.

„Hneď od prvého stretnutia s majiteľmi stavby bolo jasné, že dodáme stavbu do správnych rúk. Lenka a Miloslav mali jasnú predstavu o dispozičnom usporiadaní domu, preto spracovanie návrhu stavebného riešenia a kompletná dokumentácia bola pomerne bezproblémová a rýchla.

Teší ma, že sa naša spoločnosť stala súčasťou realizácie výstavby zrubového domu, ktorý svojim majiteľom prináša hlavne radosť, pohodu a príjemné zázemie pre celú ich rodinu. Majiteľom stavby želám, aby táto radosť trvala neustále, a budem sa tešiť na ďalšie milé stretnutie s nimi v ich zrube na Šumave.“

Vyjadrila sa naša obchodná zástupkyňa Ing. Tereza Pokutová

Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>