Už 20 rokov plníme vaše sny!

slovak l english l deutsch l french l czech

Katalóg zrubov

Kapacita výroby nám umožňuje postaviť viac než 100 domov ročne. Naše stavby sa realizujú hlavne na Slovensku a v Českej republike, ale viacero stavieb už bolo exportovaných i do zahraničia (Francúzsko, Chorvátsko, Taliansko,...). Z celkového počtu stavieb sa realizuje približne 30% na Slovensku, 30% v Českej republike a 30% v ostatných krajinách EU. Na stavbu poskytujeme záruku 3 roky, na nosnú konštrukciu 30 rokov.

Čítať ďalej...

Individuálne projekty

Nestaviame len zrubové typy uvedené v katalógu. Tento katalóg je v podstate len informatívny a jednotlivé typy boli navrhnuté najmä s cieľom priblížiť zákazníkovi zrubové drevodomy a uľahčiť mu jeho vlastnú predstavu o tom ako by mal jeho budúci zrub vyzerať. Konečný projekt a vzhľad zrubovej stavby teda bude závisieť výhradne od Vašich požiadaviek, príslušného terénu a statických možností v mieste stavby, ktoré Vám pomôže vyriešiť náš projektant priamo na mieste.

FIGARO mini

thumb 01 vizual

Menší variant štýlového Figara s bohatým presklením a terasou, ktorú je vhodné orientovať na juh. Zrub svojou nízkou výškou a plytkou strechou pripomína bungalov, má však aj čiastočné druhé poschodie s dvoma spálňami a galériou s výhľadom na presklenú fasádu. S rozmermi 10 x 9 metrov dosahuje úžitkovú plochu 104 m2 a zastavanú plochu cca 82 m2.

Čítať ďalej...

FIGARO

thumb 0 Figaro

Štýlový zrub s bohatým presklením a terasou, ktorú je vhodné orientovať na juh. Zrub svojou nízkou výškou a plytkou strechou pripomína bungalov, má však aj čiastočné druhé poschodie s dvoma spálňami, malou kúpeľňou a galériou s výhľadom na presklenú fasádu. S rozmermi 13,5 x 9 metrov dosahuje úžitkovú plochu 153 m2 a zastavanú plochu cca 120 m2

Čítať ďalej...

ÁČKO medium

 thumb 2

Zrub typu post&beam vhodný ako rodinný dom alebo luxusná chata. Veľké presklenie je ideálne orientovať na južný výhľad. Kontakt s prírodou dotvoria priestranné balkóny v oboch štítoch, v nadštandardnej výbave aj s veľkoplošnými strešnými oknami. Podlahová plocha domu je 94 m2 a zastavaná plocha je 73,5 m2, balkóny pridajú k ploche ďalších 11 m2.

Čítať ďalej...

ÁČKO

 thumb thumb 01

Luxusný trojpodlažný zrub typu „post&beam“, vhodný pre najnáročnejších rekreantov. Veľké presklenie je ideálne orientovať na južný výhľad. Kontakt s prírodou dotvoria priestranné balkóny v oboch štítoch, v nadštandardnej výbave aj s luxusnými strešnými balkónmi. Úžitková plocha domu je 122 m2 a zastavaná plocha je 92 m2.

Čítať ďalej...

BIG BEAR

bigbearweb1

Väčší zrub, riešený ako rodinný penzión, kde hosťovská časť je oddelená od obytnej časti prevádzkovateľa. Penzión má kapacitu 10 lôžok, tzn. pät kompletne zariadených izieb a kuchyňa. Vstup do zrubu je vhodné orientovať Z, SZ, S, SV. Zastavaná plocha zrubu je 160 m2, výška hrebeňa strechy je 7,6 m.

BUNGALOW

bungalowweb1

Zrub menšej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 3 až 4 člennej rodiny. Zrub je vhodný ako mestský rodinný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať V, SV, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 113 m2, výška hrebeňa strechy je 4,9 m.

CAROLINA

thumb 2

Zrubový dom s 5 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4 až 6 - člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo štýlový víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na S, SV a J. Zastavaná plocha zrubu bez terás je 87,6 m2, s terasami 163,5 m2, výška hrebeňa strechy je 7,6 m. 

Čítať ďalej...

CAMP

campweb1

Zrub malej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami a galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako chata. Vstup do zrubu je vhodné orientovať V, SV, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 61,8 m2, výška hrebeňa strechy je 6,85 m.

CLASSIC

classicweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami a galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4 až 5 člennej rodiny. Zrub je vhodný ako priestranná chata alebo víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať JZ,Z,S,SZ. Zastavaná plocha zrubu je 90 m2, výška hrebeňa strechy je 7,2 m.

FISCHER

fischerweb1

Zrub strednej veľkosti so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 3- až 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako chata alebo víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 68,4 m2, výška hrebeňa strechy je 7,5 m.

GARDEN

gardenweb1

Malý zrub s 3 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 3- až 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako horská chata alebo záhradný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať V, SZ, S, SV. Zastavaná plocha zrubu je 62 m2, výška hrebeňa strechy je 6,5 m.

HORN

hornweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami a priestrannou galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4- až 6-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom, prípadne víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať JZ, Z, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 83,4 m2, výška hrebeňa strechy je 6,95 m.

HUNTER

hunterweb1

Zrub malej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 3- až 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako horská chata, alebo záhradná chatka. Vstup do zrubu je vhodné orientovať J, JZ, Z. Zastavaná plocha zrubu je 58,2 m2, výška hrebeňa strechy je 6,59 m.

INDIANA

indianaweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4- až 5-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať Z, SV, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 96,1 m2, výška hrebeňa strechy je 7,1 m.

KUBKO

kb.web01

Zrub menšej veľkosti s 3 obytnými miestnosťami a pracovným kútom. Je vhodný najmä pre mladé rodiny a menej náročných chatárov. Zastavaná plocha zrubu je 49 m2, výška hrebeňa strechy je 4,5 m.

LAREDO

laredoweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami a priestrannou galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 5- až 6-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na V, SV, S. Zastavaná plocha zrubu je 123,3 m2, výška hrebeňa strechy je 7,65 m.

LA TAVERNA

latavernaweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie. Je riešený ako malá reštaurácia s kapacitou 52 stoličiek. Zrub má čiastočné II.NP so spoločnou šatňou pre zamestnancov a byt. Vstup do zrubu je vhodné orientovať JZ, Z, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 162 m2, výška hrebeňa strechy je 6,7 m.

MAŤKO

mt.web01

Zrub menšej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami. Je vhodný ako menší rodinný dom, alebo víkendová chatka. Zastavaná plocha zrubu je 49 m2, výška hrebeňa strechy je 6,5 m.

MOON

moonweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami a priestrannou galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4- až 6-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom, prípadne víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na V, SV, S, SZ, Z. Zastavaná plocha zrubu je 98,8 m2, výška hrebeňa strechy je 7,12 m.

ORAVA

oravaweb1

Veľký zrub so 7 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 5- až 6-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako luxusný rodinný dom, reprezentačné sídlo firmy na vidieku alebo rodinný penzión. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na SV, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 152,5 m2, výška hrebeňa strechy je 7,3 m.

SAPHIRE

saphireweb1

Priestranný kanadský zrub s 5 obytnými miestnosťami a priestrannou galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 5- až 6-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo menší rodinný penzión. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na JZ, Z, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 161,8 m2, výška hrebeňa strechy je 7,45 m.

SAVOY

savoyweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4- až 5-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať V, SZ, S, SV. Zastavaná plocha zrubu je 80 m2, výška hrebeňa strechy je 7,7 m.

SILVER CREEK

silvercreekweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4- až 5-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo víkendový dom na vidieku. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 81,3 m2, výška hrebeňa strechy je 8,2 m.

VERTIGO

thumb 2

Zrub strednej veľkostnej kategórie, ktorý je určený pre 4- až 6-člennú rodinu. V zrube sa nachádzajú štyri spálne (rodičovská spálňa na prízemí, dve detské izby a master spálňa v podkroví), obytný priestor, ktorého súčasťou je aj kuchyňa s jedálňou a pracovňa v podkroví. Na prízemí sa nachádza samostatné WC, na poschodí kúpeľňa a dve hlavné spálne majú navyše vlastné sociálne zariadenia. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na S, SV, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 116,8 m2, výška hrebeňa strechy je 7,5 m.

Čítať ďalej...

VERA

veraweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami, priestrannou galériou a veľkou terasou. Svojími rozmermi uspokojí nároky 5- až 6- člennej rodiny. Zrub je vhodný ako luxusný rodinný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na V, SV, S, SZ, Z . Zastavaná plocha zrubu je 112,3 m2, výška hrebeňa strechy je 7,53 m.

YOUNG FAMILY

yf.web01

Zrub menšej veľkosti s 3 obytnými miestnosťami a pracovným kútom. Je vhodný najmä pre mladé rodiny a menej náročných chatárov. Zastavaná plocha zrubu je 47,6 m2, výška hrebeňa strechy je 6,5 m.

Zrub č. 11

zrub11_00

Zrubový dom č. 11
- dvojpodlažný
- zastavaná plocha stavby - 67,3 m2

Čítať ďalej...

Zrub č. 12

zrub12_00

Zrubový dom č. 12
- dvojpodlažný
- zastavaná plocha stavby - 130,4 m2

Čítať ďalej...

Zrub č. 28

thumb 14-vizualizacia 2

Zrubový dom č. 28
- dvojpodlažný
- zastavaná plocha stavby - 81,90 m2

Čítať ďalej...
Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>
Go to top

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby