Katalóg zrubov

Kapacita výroby nám umožňuje postaviť viac než 100 domov ročne. Naše stavby sa realizujú hlavne na Slovensku a v Českej republike, ale viacero stavieb už bolo exportovaných i do zahraničia (Francúzsko, Chorvátsko, Taliansko,...). Z celkového počtu stavieb sa realizuje približne 30% na Slovensku, 30% v Českej republike a 30% v ostatných krajinách EU. Na stavbu poskytujeme záruku 3 roky, na nosnú konštrukciu 30 rokov.

Individuálne projekty

Nestaviame len zrubové typy uvedené v katalógu. Tento katalóg je v podstate len informatívny a jednotlivé typy boli navrhnuté najmä s cieľom priblížiť zákazníkovi zrubové drevodomy a uľahčiť mu jeho vlastnú predstavu o tom ako by mal jeho budúci zrub vyzerať. Konečný projekt a vzhľad zrubovej stavby teda bude závisieť výhradne od Vašich požiadaviek, príslušného terénu a statických možností v mieste stavby, ktoré Vám pomôže vyriešiť náš projektant priamo na mieste.

acko zruby rajec

Luxusný trojpodlažný zrub typu „post&beam“, vhodný pre najnáročnejších rekreantov. Veľké presklenie je ideálne orientovať na južný výhľad. Kontakt s prírodou dotvoria priestranné balkóny v oboch štítoch, v nadštandardnej výbave aj s luxusnými strešnými balkónmi. Úžitková plocha domu je 122 m2 a zastavaná plocha je 92 m2.

zrub acko medium 001

Zrub typu post&beam vhodný ako rodinný dom alebo luxusná chata. Veľké presklenie je ideálne orientovať na južný výhľad. Kontakt s prírodou dotvoria priestranné balkóny v oboch štítoch, v nadštandardnej výbave aj s veľkoplošnými strešnými oknami. Podlahová plocha domu je 94 m2 a zastavaná plocha je 73,5 m2, balkóny pridajú k ploche ďalších 11 m2.

zrub antler 001

Zrub strednej veľkosti so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 3- až 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako chata alebo víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 82,7 m2, výška hrebeňa strechy je 6,9 m.

zrub juglans 001

Unikátny zrub s nízkou výškou strechy, pod ktorou ale ukrýva povalu využiteľnú čiastočne ako spálňu a čiastočne ako úložný priestor. Na prízemí sa nachádzajú ďalšie dve plnohodnotné spálne, kúpeľňa a spoločenská miestnosť s vysokým stropom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 116 m2, výška hrebeňa strechy je 5 m.

zrub carolina 001

Zrubový dom s 5 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4 až 6 - člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo štýlový víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na S, SV a J. Zastavaná plocha zrubu bez terás je 87,6 m2, s terasami 163,5 m2, výška hrebeňa strechy je 7,6 m.

zrub figaro 001

Štýlový zrub s bohatým presklením a terasou, ktorú je vhodné orientovať na juh. Zrub svojou nízkou výškou a plytkou strechou pripomína bungalov, má však aj čiastočné druhé poschodie s dvoma spálňami, malou kúpeľňou a galériou s výhľadom na presklenú fasádu. S rozmermi 13,5 x 9 metrov dosahuje úžitkovú plochu 153 m2 a zastavanú plochu cca 120 m2.

zrub figaro mini 001

Menší variant štýlového Figara s bohatým presklením a terasou, ktorú je vhodné orientovať na juh. Zrub svojou nízkou výškou a plytkou strechou pripomína bungalov, má však aj čiastočné druhé poschodie s dvoma spálňami a galériou s výhľadom na presklenú fasádu. S rozmermi 10 x 9 metrov dosahuje úžitkovú plochu 104 m2 a zastavanú plochu cca 82 m2.

zrub fisher 001

Zrub strednej veľkosti so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 3- až 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako chata alebo víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 68,4 m2, výška hrebeňa strechy je 7,5 m.

zrub krivan 001

Veľký zrub v štýle alpského chaletu v prevedení z guľatiny, lepeného hranola, resp. systémom post&beam. Svojimi rozmermi a štyrmi priestrannými spálňami uspokojí nároky tej najnáročnejšej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom aj ako chata. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 96,6m2, výška hrebeňa strechy je 6,7 m.

zrub kubko 001

Zrub menšej veľkosti s 3 obytnými miestnosťami a pracovným kútom. Je vhodný najmä pre mladé rodiny a menej náročných chatárov. Zastavaná plocha zrubu je 49 m2, výška hrebeňa strechy je 4,5 m.

zrub matko 001

Zrub menšej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami. Je vhodný ako menší rodinný dom, alebo víkendová chatka. Zastavaná plocha zrubu je 49 m2, výška hrebeňa strechy je 6,5 m.

zrub kubin 001

Novinka, ktorá vznikla pre náš developerský projekt Bývanie nad kaštieľom. Menší zrub vhodný ako chata alebo víkendový dom s dvoma spálňami a dvoma samostatnými kúpeľňami. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 56 m2, výška hrebeňa strechy je 8,2m.

zrub silver creek 001

Nenápadný, zato veľký zrub s piatimi spálňami a pracovňou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 5- a viac člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo veľký víkendový dom na vidieku. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na S, SV, zastavaná plocha zrubu je 93,1 m2, výška hrebeňa strechy je 9,2 m.

zrub vera 001

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami, priestrannou galériou a veľkou terasou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 5- až 6- člennej rodiny. Zrub je vhodný ako luxusný rodinný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na V, SV, S, SZ, Z . Zastavaná plocha zrubu je 112,3 m2, výška hrebeňa strechy je 7,53 m.

zrub vertigo 001

Zrub strednej veľkostnej kategórie, ktorý je určený pre 4- až 5-člennú rodinu. V zrube sa nachádzajú štyri spálne (rodičovská spálňa v prízemí a dve detské izby a master spálňa v podkroví), obytný priestor, ktorého súčasťou je aj kuchyňa s jedálňou a pracovňa. Zrub má tri kúpeľne a samostatné WC na prízemí. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 124,1 m2, výška hrebeňa strechy je 7,6 m.

zrub 28 vizualizacia 1

Zrub malej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami a galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako chata. Vstup do zrubu je vhodné orientovať V, SV, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 61,8 m2, výška hrebeňa strechy je 6,85 m.

Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>