Už 20 rokov plníme vaše sny!

slovak l english l deutsch l french l czech

Katalóg zrubov

Kapacita výroby nám umožňuje postaviť viac než 100 domov ročne. Naše stavby sa realizujú hlavne na Slovensku a v Českej republike, ale viacero stavieb už bolo exportovaných i do zahraničia (Francúzsko, Chorvátsko, Taliansko,...). Z celkového počtu stavieb sa realizuje približne 30% na Slovensku, 30% v Českej republike a 30% v ostatných krajinách EU. Na stavbu poskytujeme záruku 3 roky, na nosnú konštrukciu 30 rokov.

Čítať ďalej...

Individuálne projekty

Nestaviame len zrubové typy uvedené v katalógu. Tento katalóg je v podstate len informatívny a jednotlivé typy boli navrhnuté najmä s cieľom priblížiť zákazníkovi zrubové drevodomy a uľahčiť mu jeho vlastnú predstavu o tom ako by mal jeho budúci zrub vyzerať. Konečný projekt a vzhľad zrubovej stavby teda bude závisieť výhradne od Vašich požiadaviek, príslušného terénu a statických možností v mieste stavby, ktoré Vám pomôže vyriešiť náš projektant priamo na mieste.

VERTIGO

thumb vertigo-01
NOVINKA!
Zrub strednej veľkostnej kategórie, ktorý je určený pre 4- až 5-člennú rodinu. V zrube sa nachádzajú tri spálne (rodičovská spálňa v prízemí a dve detské izby v podkroví), obytný priestor, ktorého súčasťou je aj kuchyňa s jedálňou a galéria, ktorá môže byť použitá ako pracovňa, resp. TV miestnosť. Zrub má dve kúpelne a samostatné WC na prízemí. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 124,1 m2, výška hrebeňa strechy je 7,6 m.

Čítať ďalej...

BIG BEAR

bigbearweb1

Väčší zrub, riešený ako rodinný penzión, kde hosťovská časť je oddelená od obytnej časti prevádzkovateľa. Penzión má kapacitu 10 lôžok, tzn. pät kompletne zariadených izieb a kuchyňa. Vstup do zrubu je vhodné orientovať Z, SZ, S, SV. Zastavaná plocha zrubu je 160 m2, výška hrebeňa strechy je 7,6 m.

BUNGALOW

bungalowweb1

Zrub menšej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 3 až 4 člennej rodiny. Zrub je vhodný ako mestský rodinný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať V, SV, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 113 m2, výška hrebeňa strechy je 4,9 m.

CAMP

campweb1

Zrub malej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami a galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako chata. Vstup do zrubu je vhodné orientovať V, SV, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 61,8 m2, výška hrebeňa strechy je 6,85 m.

CLASSIC

classicweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami a galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4 až 5 člennej rodiny. Zrub je vhodný ako priestranná chata alebo víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať JZ,Z,S,SZ. Zastavaná plocha zrubu je 90 m2, výška hrebeňa strechy je 7,2 m.

FISCHER

fischerweb1

Zrub strednej veľkosti so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 3- až 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako chata alebo víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 68,4 m2, výška hrebeňa strechy je 7,5 m.

GARDEN

gardenweb1

Malý zrub s 3 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 3- až 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako horská chata alebo záhradný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať V, SZ, S, SV. Zastavaná plocha zrubu je 62 m2, výška hrebeňa strechy je 6,5 m.

HORN

hornweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami a priestrannou galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4- až 6-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom, prípadne víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať JZ, Z, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 83,4 m2, výška hrebeňa strechy je 6,95 m.

HUNTER

hunterweb1

Zrub malej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 3- až 4-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako horská chata, alebo záhradná chatka. Vstup do zrubu je vhodné orientovať J, JZ, Z. Zastavaná plocha zrubu je 58,2 m2, výška hrebeňa strechy je 6,59 m.

INDIANA

indianaweb1

Zrub malej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4- až 5-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať Z, SV, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 96,1 m2, výška hrebeňa strechy je 7,1 m.

KUBKO

kb.web01

Zrub menšej veľkosti s 3 obytnými miestnosťami a pracovným kútom. Je vhodný najmä pre mladé rodiny a menej náročných chatárov. Zastavaná plocha zrubu je 49 m2, výška hrebeňa strechy je 4,5 m.

LAREDO

laredoweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami a priestrannou galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 5- až 6-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na V, SV, S. Zastavaná plocha zrubu je 123,3 m2, výška hrebeňa strechy je 7,65 m.

LA TAVERNA

latavernaweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie. Je riešený ako malá reštaurácia s kapacitou 52 stoličiek. Zrub má čiastočné II.NP so spoločnou šatňou pre zamestnancov a byt. Vstup do zrubu je vhodné orientovať JZ, Z, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 162 m2, výška hrebeňa strechy je 6,7 m.

MAŤKO

mt.web01

Zrub menšej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami. Je vhodný ako menší rodinný dom, alebo víkendová chatka. Zastavaná plocha zrubu je 49 m2, výška hrebeňa strechy je 6,5 m.

MOON

moonweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie s 3 obytnými miestnosťami a priestrannou galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4- až 6-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom, prípadne víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na V, SV, S, SZ, Z. Zastavaná plocha zrubu je 98,8 m2, výška hrebeňa strechy je 7,12 m.

ORAVA

oravaweb1

Veľký zrub so 7 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 5- až 6-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako luxusný rodinný dom, reprezentačné sídlo firmy na vidieku alebo rodinný penzión. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na SV, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 152,5 m2, výška hrebeňa strechy je 7,3 m.

SAPHIRE

saphireweb1

Priestranný kanadský zrub s 5 obytnými miestnosťami a priestrannou galériou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 5- až 6-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo menší rodinný penzión. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na JZ, Z, S, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 161,8 m2, výška hrebeňa strechy je 7,45 m.

SAVOY

savoyweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4- až 5-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať V, SZ, S, SV. Zastavaná plocha zrubu je 80 m2, výška hrebeňa strechy je 7,7 m.

SILVER CREEK

silvercreekweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4- až 5-člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo víkendový dom na vidieku. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 81,3 m2, výška hrebeňa strechy je 8,2 m.

VERA

veraweb1

Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami, priestrannou galériou a veľkou terasou. Svojími rozmermi uspokojí nároky 5- až 6- člennej rodiny. Zrub je vhodný ako luxusný rodinný dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na V, SV, S, SZ, Z . Zastavaná plocha zrubu je 112,3 m2, výška hrebeňa strechy je 7,53 m.

YOUNG FAMILY

yf.web01

Zrub menšej veľkosti s 3 obytnými miestnosťami a pracovným kútom. Je vhodný najmä pre mladé rodiny a menej náročných chatárov. Zastavaná plocha zrubu je 47,6 m2, výška hrebeňa strechy je 6,5 m.

Zrub č. 11

zrub11_00

Zrubový dom č. 11
- dvojpodlažný
- zastavaná plocha stavby - 67,3 m2

Čítať ďalej...

Zrub č. 12

zrub12_00

Zrubový dom č. 12
- dvojpodlažný
- zastavaná plocha stavby - 130,4 m2

Čítať ďalej...

Zrub č. 28

thumb 14-vizualizacia 2

Zrubový dom č. 28
- dvojpodlažný
- zastavaná plocha stavby - 81,90 m2

Čítať ďalej...
Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>
Go to top

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby