JANUÁR 2010
"Prešiel som si medzitým aj iné stránky firiem, čo sa zrubovými domami zaoberajú, no stále ste u mňa špička. Pre zrubový dom som ochotný bojovať a veľmi ma potešil Váš mail. Som vám vďačný za vašu ochotu, nemusíte sa báť, že ste niekde pochybili. Ste na skvelej úrovni a uisťujem Vás, že akonáhle si dám pracovný a finančný život do poriadku, tak sa budem zaoberať aj týmto a vďaka Vášmu mailu som sa rozhodol, že budem kontaktovať Vás."

JÚN 2008
"Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za úžasnú piatkovú prezentáciu. Pochodili sme dosť firiem čo sa týka našej stavby, s mnohými ľuďmi sme už komunikovali, ale s takýmto príjemným prístupom (či už z Vašej strany alebo zo strany pána projektanta ) sme sa doposiaľ nestretli. Môžeme skonštatovať, že pri náročných papierovačkách na začiatku stavania, nám Váš prístup a ochota dodáva silu, vieru a odhodlanie. Prajeme Vám príjemný týždeň a množstvo spokojných zákazníkov, ktorých si právom zaslúžite."

JANUÁR 2008
"Srdečne Vám ďakujem za Vaše podrobné informácie, veľmi ma potešilo Vaše postavenie k zákazníkovi a myslím, že je to na prvom mieste a naozaj ste pre mňa jedineční a vyhovujete presne našim požiadavkám a myslím, že tomu nasvedčuje aj Vaše pôsobenie, ktoré nie je iba na Slovensku. Mať takúto drevenicu je môj najväčší sen, veľmi rada zbieram všetky informácie, ale táto Vaša bola doteraz najkrajšia, najvýstižnejšia, no proste ste ma milo prekvapili. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem, želám Vám veľa úspechov v pracovnom i osobnom živote a veľa zdravia a úspechov celej Vašej firme!!!!"

DECEMBER 2007
"Sme už dva roky majiteľmi dreveného rodinného domu, ktorý nám postavila Vaša spoločnosť Drevodom Rajec. Z celého srdca Vám všetkým vyslovujeme úprimné poďakovanie za dokonale prevedenú prácu. Ani po dvoch rokoch sa neobjavila na našom dome žiadna chyba, žiadny nedostatok. Je to dom, z ktorého dýcha v zime teplo, v lete príjemný chládok. Nevymenili by sme ho za žiadny iný, za nič na svete! Prajeme Vám, aby všetci majitelia Vami postavených drevených domov boli takí spokojní ako sme my. Nech Vás Pán Boh požehnáva a ochraňuje a posiela Vám pracovníkov, ktorí budú s láskou stavať ďalšie a ďalšie DREVODOMY Z RAJCA a tak šíriť Vaše dobré meno."

OKTÓBER 2007
"Dobrý deň, chcem Vám v prvom rade zložiť obrovskú poklonu pokiaľ ide o komunikáciu a prístup k zákazníkom (v tomto prípade to môžem naozaj hodnotiť na základe vlastnej skúsenosti).“

Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>