Kapacita výroby nám umožňuje postaviť viac než 100 domov ročne. Naše stavby sa realizujú hlavne na Slovensku a v Českej republike, ale viacero stavieb už bolo exportovaných i do zahraničia (Francúzsko, Chorvátsko, Taliansko,...). Z celkového počtu stavieb sa realizuje približne 30% na Slovensku, 30% v Českej republike a 30% v ostatných krajinách EU. Na stavbu poskytujeme záruku 3 roky, na nosnú konštrukciu 30 rokov.

Katalóg zrubov ponúka moderné architektonické riešenie zrubových domov, bol navrhnutý najmä s cieľom priblížiť zákazníkovi krásu zrubových domov a uľahčiť mu jeho vlastnú predstavu o tom, ako by mal jeho budúci zrub vyzerať. V podstate navrhneme a postavíme akúkoľvek zrubovú drevostavbu podľa Vášho želania. Buď si prispôsobíte konkrétny katalógový typ alebo od základov vymyslíte úplne novú stavbu. Vaše predstavy predostriete nášmu projektantovi a v rámci architektonickej štúdie Vám ich v spolupráci naprojektuje.

Katalóg zrubov ponúka moderné architektonické riešenie zrubových domov, bol navrhnutý najmä s cieľom priblížiť zákazníkovi krásu zrubových domov a uľahčiť mu jeho vlastnú predstavu o tom, ako by mal jeho budúci zrub vyzerať. V podstate navrhneme a postavíme akúkoľvek zrubovú drevostavbu podľa Vášho želania. Buď si prispôsobíte konkrétny katalógový typ alebo od základov vymyslíte úplne novú stavbu. Vaše predstavy predostriete nášmu projektantovi a ten Vám ich v spolupráci s Vami naprojektuje v rámci architektonickej štúdie.

Pozrite si celú ponuku >>

 

Využite naše profesionálne služby a neváhajte nás kontaktovať >>